تماس برای رزرو سرویس: ۵۵۱۰۲۰۱۱ (۲۱) ۹۸+

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران:

آرتا سرویس نماینگی رسمی بوش در تهران می باشد.

اگر شما در منزل از لوازم خانگی بوش استفاده میکنید (لباسشویی-ظرفشویی-یخچال-ساید بای ساید-فریزر-جارو برقی-ماکروفر) قطعا دچار ایراد کار و یا خرابی این لوازم شده اید و به تعمیر نیاز پیدا میکنید.

آرتا سرویس آماده تمامی خدمات مربوطه به لوازم بوش در تهران و حومه می باشد.

چه زمان نیاز به تعمیر لباسشویی بوش پیدا میکنید؟

اگر لباسشویی شما در هنگام شستشو از ادامه حرکت خودداری و خاموش شود،شما به تعمیر لباسشویی بوش نیاز دارید.

اگر بعد از آخرین شستشو لباسشویی دیگر روشن نشود و در حالت خاموشی بماند شما نیاز به تعمیر لباسشویی بوش دارید.

اگر بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی بوش شما خطا ظاهر شود و در کار اختلال ایجاد شد آنگاه شما نیاز به تعمیر لباسشویی بوش خواهید داشت.

اگر از ماشین لباسشویی بوش شما آب بیرون بریزد شما نیز به تعمیر لباسشویی بوش خواهید داشت.لذا در این مرحله شما مشتری عزیز هرچه سریعتر با آرتا سرویس تماس گرفته و برای جلوگیری از خرابی قطعات دیگر مشکل خود را با در میان بگذازید.

نگران نباشید آرتا سرویس همه روزه حتی در روز های تعطیل و 24 ساعته در خدمت شماست و با بهره گیری از تعمیر کاران بوش که همگی در کار خود افراد حرفه ای و با تجربه هستند به حل مشکل شما میپردازد.

آنچه که شما برای تعمیر لباسشویی بوش خود باید بدانید:

زمان تقریبی تعمیر چقدر میباشد؟

 • این زمان بستگی به نوع تعمیر و لباسشویی شما دارد به طور معمول لبابسشویی های بوش جدید زمان کمتری را نسبت به تعمیر لبابسشویی بوش قدیمی صرف می کند. اما با بازدید توسط تعمیرکاران بوش و تعیین عیب یابی زمان دقیق تعمیر لباسشویی بوش به شما گفته خواهد شد.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش ؟

 • در مرحله اول لباسشویی بوش شما توسط تعمیرکاران ما باید بازدید و عیب یابی شود و ندیده هیچ گونه هزینه ای را نسبت به تعمیر لباسشویی بوش نمیتوان پیشبینی کرد. بعد از بازدید تعمیرکاران بوش ما هزینه نهایی که طبق تعرفه های اتحادیه می باشد به شما گفته میشود و در صورت توافق عملیات تعمیرانجام داده خواد شد.
 • لازم به ذکر است با توجه به شعا آرتا سرویس ما همواره کمترین هزینه را برای تعمیر و سرویس لباسشویی بوش شما تعیین خواهیم کرد.

زمان تقریبی حضور تعمیرکار بوش در محل چقدر میباشد؟

 • بعداز اولین تماس گرفته شده با آرتا سرویس و ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بوش تعمیر کاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های مربوطه به تعمیرات لباسشویی بوش را با شما انجام خواهند داد.

آیا برای تعمیر لباسشویی بوش باید لباسشویی به کارگاه انتقال داده شود؟

 • خیر،وقتی شما با آرتا سرویس تماس میگیرید و گزارش خرابی لباسشویی بوش را به ما میدهید ما فورا جهت تعمیرات لباسشویی بوش شما تعمیرکارانی اعزام میکنیم . تعمیر کاران ما قطعه یا قطعه های خرابی که باعث اختلال در کار لباسشویی شما شده است را باز کرده و به شرکت جهت تعمیر و یا تعویض میسپارد.

از کجا بدانیم قطعه تعویش شده اصل و اورجینال می باشد؟

 • شرکت آرتا سرویس خود یکی از وارد کننده های قطعات اصلب لباسشویی بوش میباشد.لذا به همین جهت این قول را به مشتریان خود میدهد که تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر لباسشویی بوش اصلی و اورجینال می باشد.

آیا به تعمیرات لباسشویی بوش گارانتی تعلق میگیرد؟

 • شاید برای شما عجیب باشد که مگر برای تعمیر و تعویض قطعات مصرفی در لباسشویی بوش گارانتی تعلق میگیرد ولی ما تمامی خدمات مربوطه در تعمیر لباسشویی بوش و سرویس لباسشویی بوش را 6 ماه ضمانت کتبی میکنیم.

چرا آرتا سرویس را برای تعمیر لوازم خانگی بوش خود انتخاب کنیم؟

 • آرتا سرویس با داشتن بیش از 25 سال تجربه و بهره گیری از تعمیر کاران حرفه ای و متخصص این اطمینان را میدهد که هیچکس بهتر ازما دستگاه بوش شما را نمیشناسد.
 • شعار ما تعمیر لوازم بوش شما با کمترین هزینه میباشد که تعمیر کاران ما در اولین مواجهه با شما کمترین هزینه ممکن را برای تعمیر لوازم آاگ به شما خواهند داد. ما برای هر لوازم خانگی بوش ( لباسشویی-ظرفشویی-یخچال-ساید بای ساید-اجاق گاز-جاروبرقی-ماکروفر) از تعمیر کاران مختلف استفاده میکنیم.
 • به هیچ عنوان لباسشویی شما به بیرون از منزل خارج نخواهد شد فقط قطعه خرابی خارج و برای تعمیر یا تعویض به شرکت تحویل میشود.

سوالاتی که ممکن است درباره نماندگی بوش توسط کاربران پرسیده شود؟

 • نمایندگی رسمی بوش را چگونه پیدا کنیم؟
 • شماره تلفن نمایندگی رسمی بوش چند است؟
 • چطور به نمایندگی بوش که زنگ میزنیم اطمینان کنیم؟
 • چگونه از نمایندگی بوش سرویس بگیریم؟
 • چگونه خدمات پس از فروش توس شرکت بوش صورت میپذیرد؟
 • آدرس نمایندگی رسمی بوش در تهران کجا میباشد؟
 • چرا لوازم خانگی خود را به نمایندگی بوش بسپاریم؟

خدمات پس از فروش بوش:

 • شاید برای شما سوال باشد مگر شرکتی برای تعمیر قطعات لوازم بوش گارانتی هم میدهد؟ باید بگوییم که بله!! آرتا سرویس تمامی قطعات تعمیر شده و یا تعویض شده شمارا 6 ماه گارانتی کتبی میکند.که اگر در  دراین 6 ماه دچار مشکل شدید شما هیچگونه مبلغی تعمیر وحتی قطعات تعویضی نمیپردازید.

نماینگی تمیرات لباسشویی آاگ در جنوب تهران:

 • آرتا سرویس کلیه خدمات مربوطه به تعمیر و سرویس لوازم خانگی بوش  شما در جنوب تهران (نازی اباد-جوایه-علی آباد-تختی-یاخچی آباد-باغ آذری-چهارصد دستگاه-خزانه-خانی آباد-شکوفه-عبدل آباد-رسالت-کاظمی- شهرری و… )را عهده دار است.
 • این شرکت همواره کمترین هزینه را برای مشتریان خود پیشنهاد میدهد. ما از تعمیر کاران حرفه ای و مجرب آاگ در قسمت فنی استفاده میکنیم.

شناختی نسبی از مجموعه بوش و و تاریخچه آن:

شرکت بوش در سال 1886 توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان گذاری شده است.

این شرکت بزرگترین تامین کننده لوازم خودکار در دنیاست.

دفتری مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان است.

یکی از دلایل موفقیت های پی در پی این شرکت برنامه ریزی های دقیق رابرت بوش میباشد:

او پس از بازگشت از آمریکا و بریتانیا در سال 1886 میدانست که باید به سرعت شرکتش را تاسیس نماید.او سریعا به دنبال کارگاه و مکان مناسب برای بنیان گذاری شرکتش گشت تا کار خود را آغاز کند.

پس از باز کردن کارگاهش، بوش با در دست داشتن یک نامه به ایالت متحده سفر کرده و نزد ادیسون و برگمن به عنوان مکانیک مشغول به کار شد در آن زمان مهندسی برق در ایالت متحده نسبت به اروپا پیشرفت بیشتری داشت.

در آن زمان برقرسانی به اشتوتگارت که بوش در آنجا قرار داشت سرعت کمی داشت با مذاکرات بین مسئولین اولین خطوط برقرسانی در سال 1895 ایجاد شد. به همین علت شروع مهندسی برق بوش با تاخیر مواجه شد رابرت بوش مجبور بود تا ورود برق به شهر یکی یکی کار های کوچک را بر عهده بگیردو هر چه که مشتریهایش درخواست میدهند را انجام دهد.زمانی که برق رسید رشد شدید شرکت وی آغاز شد و در نهایت  بوش یکی از بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در جهان شناخته شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منتشر شده در تاریخ : دسامبر 14th, 2019

نوشته شده توسط : mr-andalib

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت آرتا سرویس می باشد.

برای تماس با ما کلیک کنید